Hänge "Krona - SKULTUNA", silver 925/1000, svag förgyllning, längd inkl. ögla 21,5 mm, bredd 12,0 mm, tillverkarstämplad SGP Vikt: 2,1 g
Auktnr | SE74.20200707.A8679 |
Varukategori | Silver / Hängen & berlocker |
Utropspris | 25 kr |
Aktuellt bud | 125 kr |
Stänger | 2020-07-07 19:12:00 |
Provision | 19 kr |
Frakt | 49 kr |