Ring i 18K guld med tre diamanter á c:a 0,01ct. Den är 2 - 4 mm bred, är i storlek 18 och väger 2,17g. Stämplad JLN, Sollefteås stadsstämpel, kattfot, 18K & en otydlig årsstämpel. Gravyrrest.
Auktnr | SE73.20200709.A5518 |
Utropspris | 750 kr |
Stänger | 2020-07-09 19:06:00 |
Provision | 113 kr |
Frakt | 129 kr |
9/7 19:06 | ABV1866 | 750 kr |