Ring i 18K guld med en cubic zirconia. Den är 3 - 6,2 mm bred, är i storlek 18 och väger 4,13g. Stämplad 750 & kattfot. Gravyr.
Auktnr | SE73.20200709.A5543 |
Utropspris | 1 300 kr |
Aktuellt bud | 1 300 kr |
Stänger | 2020-07-09 19:18:30 |
Provision | 195 kr |
Frakt | 129 kr |
2/7 16:20:02 | yguld | 1300 kr |