Armband, Ø6cm, innermått 18,5cm, bredd 14mm, öppningsbart lås, GHA, bruksslitage, smärre repor. 925/ 1000 Silver Vikt: 30 g
Auktnr | SE18.20200715.A31755 |
Utropspris | 125 kr |
Aktuellt bud | 150 kr |
Stänger | 2020-07-15 15:05:30 |
Provision | 23 kr |
Frakt | 49 kr |
11/7 09:07:04 | texas45 | 150 kr |
6/7 10:57:39 | dansophie | 125 kr |