Damur Tissot, manuell, ca Ø16, armlänk Korridor, ca innermått 15cm, slitage, går ej, repor, lås med graverade bokstäver. 18K, bruttovikt 18,1g
Auktnr | SE18.20200715.A31774 |
Varukategori | Klockor / Damur |
Utropspris | 5 600 kr |
Stänger | 2020-07-15 15:13:00 |
Provision | 840 kr |
Frakt | 129 kr |
15/7 15:13 | ABV1866 | 5 600 kr |