Armband Bismarck, ca 20cm, bredd 5mm, 18K, tre berlocker av 14K, en berlock av 18K, två berlocker ej av guld, slitage, en berlock saknas, bucklor. Bruttovikt 19g
Auktnr | SE18.20200715.A31775 |
Utropspris | 7 200 kr |
Stänger | 2020-07-15 15:13:30 |
Provision | 1 080 kr |
Frakt | 129 kr |
15/7 15:13 | ABV1866 | 7 200 kr |