Ring i 18K guld med en 9 mm´s mjölkvit sten. Den är 4 - 14,7 mm bred, är i storlek 19,25 och väger 4,13g. Tillverkad 1952 av Stigbert för Heribert Engelbert i Stockholm. Stämplad Stigbert & kattfot.
Auktnr | SE73.20200813.A5560 |
Utropspris | 1 600 kr |
Aktuellt bud | 1 800 kr |
Stänger | 2020-08-13 19:00:30 |
Provision | 270 kr |
Frakt | 129 kr |