Tavla Morgens Balle, litografi 102/230, Abstrakt komposition, signerad och daterad 1964, bildyta ca 61x50cm, ram med slitage. Skickas med postpaket.
Auktnr | SE18.20200923.A33311 |
Utropspris | 300 kr |
Stänger | 2020-09-23 14:02:30 |
Provision | 45 kr |
Frakt | 299 kr |
23/9 14:02 | ABV1866 | 300 kr |