Skulptur Amazona, ansikte i relief, klarglas med inslag av rött, formgiven av Mats Jonasson, signerad och numrerad 65/25, Målerås, ca höjd 18cm, kartong.
Auktnr | SE18.20200923.A33312 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Skulpturer |
Utropspris | 650 kr |
Stänger | 2020-09-23 14:03:00 |
Provision | 98 kr |
Frakt | 129 kr |
23/9 14:03 | ABV1866 | 650 kr |