Ett par ljusstakar, nedåt avsmalnade form med dekor av vågbård, C G Hallberg, Stockholm, ca höjd 15,5cm, den ena med fylld fot, slitage, mindre bucklor, den ena mindre sned. 925/1000 silver. Bruttovikt 335,5g
Auktnr | SE18.20200923.A33313 |
Utropspris | 750 kr |
Stänger | 2020-09-23 14:03:30 |
Provision | 113 kr |
Frakt | 129 kr |
23/9 14:03 | ABV1866 | 750 kr |