Fingerborg, GAB, Stockholm, 1907, ca Ø15mm, slitage, bucklor, gravyr. 830/1000 silver Vikt: 2,8 g
Auktnr | SE18.20200923.A33317 |
Utropspris | 25 kr |
Aktuellt bud | 25 kr |
Stänger | 2020-09-23 14:05:00 |
Provision | 4 kr |
Frakt | 49 kr |
11/9 12:42:57 | faina | 25 kr |