Färglitografi Peter Engberg, Bryggdans, numrerad 222/300 samt signerad, bildmått: 53x35cm, inramad. Skickas med postpaket.
Auktnr | SE4.20200923.A64023 |
Utropspris | 475 kr |
Aktuellt bud | 550 kr |
Stänger | 2020-09-23 13:33:30 |
Provision | 83 kr |
Frakt | 299 kr |