Färglitografi Peter Engberg, Upplyftande, numrerad 44/300 samt signerad, bildmått: 35,5x51cm, inramad, smärre fläckar. Skickas med postpaket.
Auktnr | SE4.20200923.A64024 |
Utropspris | 475 kr |
Aktuellt bud | 600 kr |
Stänger | 2020-09-23 13:34:00 |
Provision | 90 kr |
Frakt | 299 kr |