Par silver ljusstakar H 15cm (små repor finns,små bucklor finns) Silver 830/1000 , Bruttovikt 363,4g Vikt: 363,4 g
Auktnr | SE12.20201001.A25362 |
Kontor | Göteborg Angered |
Utropspris | 1 300 kr |
Stänger | 2020-10-01 14:40:00 |
Provision | 195 kr |
Frakt | 129 kr |
1/10 14:40 | ABV1866 | 1 300 kr |