Kors i 18K guld. Det är 39,4 mm långt inkl. ögla och väger 1,18g. Små ojämnheter. Stämplat 18K & kattfot
Auktnr | SE73.20201001.A5965 |
Varukategori | Guld / Hängen & berlocker |
Utropspris | 450 kr |
Aktuellt bud | 500 kr |
Stänger | 2020-10-01 19:05:00 |
Provision | 75 kr |
Frakt | 129 kr |