Slät, öppningsbar armring i 18K guld. Den är 5,98 mm bred, har ett innermått på 18 cm och väger 11,21g. Låsdetaljer i vitt guld. Stämplad 18K & kattfot.

4 200 kr

(sararass)

Auktnr SE73.20201022.A6108
Varutyp Smycken; armband
Utropspris 3900 kr
Aktuellt bud 4200 kr
Stänger 2020-10-22 19:07:00