Slät, öppningsbar armring i 18K guld. Den är 5,98 mm bred, har ett innermått på 18 cm och väger 11,21g. Låsdetaljer i vitt guld. Stämplad 18K & kattfot.
Auktnr | SE73.20201022.A6108 |
Utropspris | 3 900 kr |
Aktuellt bud | 4 200 kr |
Stänger | 2020-10-22 19:07:00 |
Provision | 630 kr |
Frakt | 129 kr |