Stel, slät, solid armring i 18K guld. Den är 9,1 mm bred, har ett innermått på 18 cm och väger 64,52g. Tillverkad 1968 av Sanders Guldsmedja i Stockholm. Kattfot. Smårepor efter normalt bruk.
Auktnr | SE73.20201029.A6142 |
Utropspris | 22 000 kr |
Aktuellt bud | 23 000 kr |
Stänger | 2020-10-29 19:00:30 |
Provision | 3 450 kr |
Frakt | 129 kr |
29/10 18:59:47 | jk_gold | 23000 kr |
22/10 16:06:00 | yguld | 22000 kr |