Glasskulptur Fågel, formgiven av Martin Johansson, Målerås, numrerad 9203, ca 70x75mm, signerad.
Auktnr | SE18.20201104.A34472 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Skulpturer |
Utropspris | 50 kr |
Aktuellt bud | 50 kr |
Stänger | 2020-11-04 15:31:30 |
Provision | 8 kr |
Frakt | 49 kr |
25/10 01:37:07 | nidaros | 50 kr |