| Ny sökning | Nästa
X-länkscollier i 18K guld. Kistlås. Den är 45,5 cm lång, 5,4 - 7,1 mm bred och väger 13,72g. Stämplad FGK (Fadis Guld), Köpings stadstämpel & kattfot. Fint skick!
Auktnr | SE73.20201203.A6295 |
Utropspris | 5 500 kr |
Stänger | 2020-12-03 19:00:00 |
Provision | 825 kr |
Frakt | 129 kr |
3/12 19:00 | ABV1866 | 5 500 kr |