Alliansring i 18K guld med briljanter 9 x 0,01ct. Den är 2,8 mm bred, är i storlek 19,5 och väger 2,53g. Stämplad BÖS (Schalins), kattfot & 18K. Stenstorleken ingraverad.
Auktnr | SE73.20201210.A6310 |
Utropspris | 1 200 kr |
Aktuellt bud | 1 200 kr |
Stänger | 2020-12-10 19:06:00 |
Provision | 180 kr |
Frakt | 129 kr |
8/12 06:29:27 | johanssonsissi | 1200 kr |