Ring i vitt guld 18K med 23 diamanter om totalt 0,14ct (enligt gravyr). Den är 1,7 mm bred, 2 mm hög, är i storlek 17,5 och väger 2,84g. Stämplad HS (Hans Strömdahl AB), Stockholms stadsstämpel, kattfot & 18K.
Auktnr | SE73.20201210.A6314 |
Utropspris | 1 300 kr |
Aktuellt bud | 1 900 kr |
Stänger | 2020-12-10 19:08:00 |
Provision | 285 kr |
Frakt | 129 kr |