Ring i 18K guld med en ljust gulgrön sten (smånagg). Klor i vitt guld. Den är 1,5 - 11,2 mm bred, är i storlek 18,75 och väger 2,43g. Stämplad 18K, GVH, IMP & svensk importstämpel.
Auktnr | SE73.20210114.A6551 |
Utropspris | 700 kr |
Aktuellt bud | 900 kr |
Stänger | 2021-01-14 19:01:00 |
Provision | 135 kr |
Frakt | 129 kr |