Bismarkcollier i 18K guld. Den är 45 cm lång, 2,6 - 4,3 mm bred och väger 6,4g. Springring. Svenska, oläsliga stämplar. Kattfot
Auktnr | SE73.20210121.A6658 |
Utropspris | 2 200 kr |
Stänger | 2021-01-21 19:09:30 |
Provision | 330 kr |
Frakt | 129 kr |
21/1 19:09 | ABV1866 | 2 200 kr |