Ring i vitt guld 18K med en briljant 0,18ct (c:a W-si). Den är 2,2- 4,7 mm bred, är i storlek 18 och väger 3,0g. Stämplad GIA, Uppsalas stadsstämpel, kattfot, 18K & V9 (=1971). Stenstorleken ingraverad
Auktnr | SE73.20210121.A6690 |
Utropspris | 2 000 kr |
Stänger | 2021-01-21 19:25:30 |
Provision | 300 kr |
Frakt | 129 kr |
21/1 19:25 | ABV1866 | 2 000 kr |