Bismarkcollier i 18K guld. Den är 46 cm lång, 4 - 5,9 mm bred och väger 12,7g. Springring. Svenska, oläsliga stämplar. Kattfot
Auktnr | SE73.20210121.A6697 |
Utropspris | 4 400 kr |
Stänger | 2021-01-21 19:29:00 |
Provision | 660 kr |
Frakt | 129 kr |
21/1 19:29 | ABV1866 | 4 400 kr |