Collier med färgade stenar och pärlor, justerbar länk av trådar, integrerat hänge, ca 215x27mm, slitna trådar, stenar saknas, buckla, bruksslitage, ostämplad. minst 21K bruttovikt 42,7g
Auktnr | SE16.20210202.A68244 |
Utropspris | 12 000 kr |
Stänger | 2021-02-02 13:31:00 |
Provision | 1 800 kr |
Frakt | 129 kr |
2/2 13:31 | ABV1866 | 12 000 kr |