Tavla, okänd konstnär E. Gustafsson, olja på pannå, ca 34x26cm, defekt belysning, skador på ram Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information. (Omfattas av bus-avgift)
Auktnr | SE1.20210203.A33009 |
Utropspris | 600 kr |
Stänger | 2021-02-03 19:03:30 |
Provision | 90 kr |
Frakt | Skickas ej |
Bus-avgift | - |
3/2 19:03 | ABV1866 | 600 kr |