Vacker granatcollier i förgyllt silver. Den är 39 cm lång, 6,5 - 35 mm bred och väger 22,6g. Den största blomman är Ø 16,5 mm. Springring. Stämplad 830S & svenska importstämplar.
Auktnr | SE73.20210128.A6740 |
Varukategori | Silver / Kedjor & collier |
Utropspris | 450 kr |
Aktuellt bud | 1 400 kr |
Stänger | 2021-01-28 19:01:30 |
Provision | 210 kr |
Frakt | 129 kr |