Skål på fot, Rörstrand I.E, höjd ca 15cm, krackeleringar /små nagg.Skickas med postpaket.
Auktnr | SE1.20210303.A36870 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Övrigt |
Utropspris | 250 kr |
Stänger | 2021-03-03 19:09:30 |
Provision | 38 kr |
Frakt | 299 kr |
3/3 19:09 | ABV1866 | 250 kr |