Ett par kandelabrar, troligen 1920-30tal, nysilver, (ej märkta), bucklor/lagningar, höjd ca 38cm Vikt: 0 g Skickas med postpaket.
Auktnr | SE1.20210303.A37332 |
Utropspris | 2 000 kr |
Stänger | 2021-03-03 19:10:00 |
Provision | 300 kr |
Frakt | 299 kr |
3/3 19:10 | ABV1866 | 2 000 kr |