Kandelaber, 18/1900-tal, något sned, höjd ca 51cm, nysilver, otydliga stämplar Vikt: 0 g Skickas med postpaket.
Auktnr | SE1.20210303.A37333 |
Utropspris | 500 kr |
Stänger | 2021-03-03 19:10:30 |
Provision | 75 kr |
Frakt | 299 kr |
3/3 19:10 | ABV1866 | 500 kr |