Ett par kandelabrar, eklektisk stil, AB Gamla Santessonska Tenngjuteriet, Stockholm, tidigt 1900-tal, höjd ca 34cm, åldersbetingat slitage, bucklor. Skickas med postpaket.
Auktnr | SE1.20210303.A37569 |
Utropspris | 1 000 kr |
Aktuellt bud | 1 000 kr |
Stänger | 2021-03-03 19:12:00 |
Provision | 150 kr |
Frakt | 299 kr |
3/3 18:06:08 | 71mabo | 1000 kr |