Ett par lampetter, tenn och mässingsbeklädda kanter, Firma Svenskt Tenn, Stockholm, 1932, slitage, bucklor, repor, en med lagningar, en med bristningar.
Auktnr | SE1.20210303.A38328 |
Utropspris | 700 kr |
Aktuellt bud | 750 kr |
Stänger | 2021-03-03 19:14:30 |
Provision | 113 kr |
Frakt | 129 kr |
18/2 16:19:05 | nixon | 750 kr |
17/2 17:40:50 | aga2017 | 700 kr |