Skål med polykrom dekor, porslin, Kina, 1900-tal, ca Ø15, höjd ca 7 cm, slitage, färgbortfall.Skickas med postpaket.
Auktnr | SE1.20210303.A38956 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Övrigt |
Utropspris | 75 kr |
Aktuellt bud | 400 kr |
Stänger | 2021-03-03 19:22:02 |
Provision | 60 kr |
Frakt | 299 kr |