Vas/Urna med polykrom dekor, porslin, Kina, 1900-tal, höjd ca 22 cm, slitage, lock saknas, färgbortfall, nagg. Skickas med postpaket.
Auktnr | SE1.20210303.A38965 |
Utropspris | 75 kr |
Aktuellt bud | 75 kr |
Stänger | 2021-03-03 19:25:00 |
Provision | 11 kr |
Frakt | 299 kr |
3/3 17:39:33 | mikfed | 75 kr |