Golvvas med polykrom dekor av fåglar och blommor, målad samt tryckt dekor, porslin, Kina, 1900-tal, höjd ca 60cm, slitage, missfärgning, färgbortfall. Specialfrakt. Kontakta pantbankskontoret.
Auktnr | SE1.20210303.A38966 |
Utropspris | 200 kr |
Aktuellt bud | 200 kr |
Stänger | 2021-03-03 19:25:30 |
Provision | 30 kr |
Frakt | Skickas ej |
3/3 17:40:10 | mikfed | 200 kr |