Urna med lock, polykrom dekor av fåglar, insekter och blommor, porslin, Kina, 1900-tal, höjd ca 32cm, mindre slitage. Skickas med postpaket.
Auktnr | SE1.20210303.A38968 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Övrigt |
Utropspris | 175 kr |
Aktuellt bud | 175 kr |
Stänger | 2021-03-03 19:26:30 |
Provision | 26 kr |
Frakt | 299 kr |
3/3 17:40:37 | mikfed | 175 kr |