Skål med polykrom dekor av blommor, insekter och fåglar, porslin, Kina, 1900-tal, ca Ø17, höjd ca 8 cm, mindre slitage.Skickas med postpaket.
Auktnr | SE1.20210303.A38970 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Övrigt |
Utropspris | 75 kr |
Aktuellt bud | 150 kr |
Stänger | 2021-03-03 19:27:30 |
Provision | 23 kr |
Frakt | 299 kr |