Skål med polykrom dekor av trädgårdsmotiv, porslin, Kina, 1900-tal, ca Ø18 höjd ca 7 cm, mindre slitage.Skickas med postpaket.
Auktnr | SE1.20210303.A38971 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Övrigt |
Utropspris | 200 kr |
Aktuellt bud | 375 kr |
Stänger | 2021-03-03 19:28:38 |
Provision | 56 kr |
Frakt | 299 kr |