Vas, polykrom dekor av figurscen, porslin, Kina, 1900-talets första hälft, höjd ca 23cm, slitage, lagningar.Skickas med postpaket.
Auktnr | SE1.20210303.A38983 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Skulpturer |
Utropspris | 25 kr |
Aktuellt bud | 125 kr |
Stänger | 2021-03-03 19:33:30 |
Provision | 19 kr |
Frakt | 299 kr |