Ring i 18K guld med en gulvit sten. Den är 2,7 - 9,6 mm bred, är i storlek 17,5 och väger 2,5g. Stämplad 18K & kattfot. Oläslig tillverkarstämpel.
Auktnr | SE73.20210304.A7157 |
Utropspris | 600 kr |
Stänger | 2021-03-04 19:01:00 |
Provision | 90 kr |
Frakt | 129 kr |
4/3 19:01 | ABV1866 | 600 kr |