Granatcollier i förgyllt silver (nött förgyllning / blek). Den är 41,5 cm lång, 1,7 - 13,2 mm bred och väger 7,5g. Inga synliga stämplar.
Auktnr | SE73.20210304.A7158 |
Varukategori | Silver / Kedjor & collier |
Utropspris | 75 kr |
Aktuellt bud | 400 kr |
Stänger | 2021-03-04 19:01:30 |
Provision | 60 kr |
Frakt | 129 kr |