Granatring i förgyllt silver. Den är 2,5 - 16,7 mm bred, är i storlek 18 och väger 3,8g. Stämplad 830S.
Auktnr | SE73.20210304.A7159 |
Varukategori | Silver / Ringar |
Utropspris | 75 kr |
Aktuellt bud | 125 kr |
Stänger | 2021-03-04 19:02:00 |
Provision | 19 kr |
Frakt | 49 kr |