Granatring i förgyllt silver. Den är 2,3 - 15,6 mm bred, är i storlek 16,5 och väger 4,3g. Stämplad 830S& svensk importstämpel.
Auktnr | SE73.20210304.A7160 |
Varukategori | Silver / Ringar |
Utropspris | 75 kr |
Aktuellt bud | 225 kr |
Stänger | 2021-03-04 19:02:30 |
Provision | 34 kr |
Frakt | 49 kr |