Klackring i 18K guld med en hematit (smårepor). Den är 3,5 - 16,1 mm bred, är i storlek 19 och väger 9,2g. Stämplad 18K. Ojämnheter. Gravyr.
Auktnr | SE73.20210304.A7161 |
Utropspris | 2 400 kr |
Stänger | 2021-03-04 19:03:00 |
Provision | 360 kr |
Frakt | 129 kr |
4/3 19:03 | ABV1866 | 2 400 kr |