Stilren tvillingring i vitt guld 18K med två briljanter á c:a 0,23ct (c:a W-vs- fin lyster!). Den är 3 - c:a 10 mm bred, är i storlek 17,5 och väger 5,7g. Stämplad JP, Stockholms stadsstämpel, kattfot, 18K & X9 (= 1972)
Auktnr | SE73.20210304.A7237 |
Utropspris | 4 000 kr |
Aktuellt bud | 4 000 kr |
Stänger | 2021-03-04 19:40:00 |
Provision | 600 kr |
Frakt | 129 kr |
3/3 10:28:30 | tompas | 4000 kr |