Olga i äkta silver (830/1000): 19 smörgåsgafflar (148 mm) och 17 smörgåsknivar med rostfria blad (177 mm). Gafflarna väger 392g. Knivarna väger 697g BTO. GAB från 1960-talet. Normalt bruksskick.
Auktnr | SE73.20210311.A7273 |
Varukategori | Silver / Bestick |
Utropspris | 2 600 kr |
Aktuellt bud | 3 400 kr |
Stänger | 2021-03-11 19:00:30 |
Provision | 510 kr |
Frakt | 129 kr |