Olga i äkta silver (830/1000): tretton efterrättsskedar (160 mm). GAB från 1970-talet. De väger 450g tillsammans. Normalt bruksskick.
Auktnr | SE73.20210311.A7275 |
Varukategori | Silver / Bestick |
Utropspris | 2 000 kr |
Aktuellt bud | 3 000 kr |
Stänger | 2021-03-11 19:01:30 |
Provision | 450 kr |
Frakt | 129 kr |