Olga i äkta silver (830/1000): stor soppslev (c:a 370 mm). Stämplad U4 (1850), Stockholms stadsstämpel, kattfot & MÖLLENBORG. Den väger 220g. Normalt bruksskick.
Auktnr | SE73.20210311.A7283 |
Utropspris | 1 200 kr |
Aktuellt bud | 1 500 kr |
Stänger | 2021-03-11 19:05:30 |
Provision | 225 kr |
Frakt | 129 kr |