Tornedal i äkta silver (830/1000): soppslev (285 mm) Stämplad HANDSMIDE, COP (CO Persson), Haparandas stadsstämpel, 830, kattfot, S & F10 (1980). Den väger 135g. Normalt bruksskick.
Auktnr | SE73.20210311.A7289 |
Utropspris | 800 kr |
Aktuellt bud | 850 kr |
Stänger | 2021-03-11 19:08:00 |
Provision | 128 kr |
Frakt | 129 kr |
11/3 19:06:42 | wisse | 850 kr |
4/3 16:12:22 | lmj87 | 800 kr |